Mātes dienas festivāls

Mātes dienas festivāls uz Perona
Datums:
11 maijs, 2024

Mātes dienu Latvijā atzīmē maija otrajā svētdienā, šogad – 12. maijā. Par godu Mātes dienai vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv" rīko dažādus pasākumus ar mērķi pateikt mammām paldies. Šogad 11.maijā no plkst. 11.00 līdz 16.00, Rīgā, Hanzas peronā (Hanzas iela 16a), organizācija rīko otro Mātes dienas festivālu. Uzdāvini pasākuma apmeklējumu arī savai mammai!

Skatuves programma

  • Ar mīļiem un arī jestriem muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies dziedātāja Ieva Kerēvica, dziedošo aktieru trio, Dailes teātra aktieru ansamblis “Ilga” – Lauris Subatnieks, Gundars Silakaktiņš un Aldis Siliņš un īpašu sveicienu festivāla dalībniecēm sarūpējuši arī tautudēli no Latvijā pazīstamā Latvijas Universitātes tautas deju ansambļa “Dancis”.
  • Uz skatuves gaidāms ne vien koncerts, bet arī Mammu sapulce! Sabiedrībā zināmas mammas un speciālisti diskutēs par mītiem, kādai ir jābūt labai, foršai mammai; sarunā varēs iesaistīties ikviena apmeklētāja.
  • Skatuves programmas noslēgumā gaidāma balvu izloze uz Lielā laimes rata.
  • Skatuves programmu vadīs aktieris Lauris Subatnieks un vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Sīkāku informāciju meklē šeit: https://www.mammamuntetiem.lv/notikumi-un-svetki/mates-diena/60105/mates-dienas-festivals-2024-programma

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram