Pilna slodze. Viesizrāde Hanzas peronā

Sarūpēt svētku un prieka sajūtu bērniem un jauniešiem kopā!
Datums:
19 decembris, 2023

Labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" ciešā sadarbībā ar "Willa teātri", "Hanzas peronu" un "eKase.lv" vēlas sarūpēt svētku un prieka sajūtu bērniem un jauniešiem, aicinot uz teātra izrādi.

Izrāde ir traģikomisks stāsts par ierindas pedagogu, kurš strādā mūzikas skolā. Viena spraiga mācību diena liek uzdot eksistenciālus jautājumus par mācību procesa jēgu un pedagoga vietu tajā. Sabiedrībā, kas fokusējas uz bērniem kā esības centru, pasaulē, kas ir pilna strauju pārmaiņu, ir interesanti paraudzīties un pārskatīt robežas, kas valda starp bērniem un vecākiem, kā arī starp pedagogiem un skolēniem.

Izrāde ir apbrīnas pilns veltījums pedagogiem, kas ir šī iestudējuma pamata mērķauditorija un, protams, arī pusaudžiem un viņu vecākiem.

Lomās – Inga Alsiņa-Lasmane, Rihards Zeļezņevs un Varis Piņķis

Režisors: Varis Piņķis

Izrādes ilgums 1 stunda (1 cēliens).

Ieejas biļete par ziedojumu 10 EUR. Ziedojumi tiks izlietoti Palīdzēsim.lv redzes lokā esošo bērnu un jauniešu Ziemassvētku sapņu piepildījumam.
Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja bezmaksas.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram