RĪGAS GOSPELKORA 20 GADU JUBILEJAS KONCERTS

Rīgas Gospelkoris un diriģente Kristīne Prauliņa aicina uz kora jubilejas koncertu Hanzas Peronā sestdien, 28. oktobrī, plkst.19!
Datums:
28 oktobris, 2023

Koncerts plānots divās daļās, pirmajā atskatoties uz kora vēsturi un laika gaitā publikas iemīļotākajiem skaņdarbiem, savukārt, koncerta otrajā daļā būs iespēja dzirdēt dažādus jaunus, īpaši šim koncertam sagatavotus skaņdarbus, kā arī viesmākslinieku priekšnesumus. Koncertā kā īpašie viesi uzstāsies Grammy balvas laureāts, dziedātājs, dziesmu autors, producents Mairons Batlers (Myron Butler) no ASV un Londonā mītošā zviedru džeza dziedātāja un multiinstrumentāliste Lizelote Ostbloma (Liselotte Östblom).

Rīgas Gospelkoris ir divkārtējs Pasaules koru olimpiādes zelta medaļas laureāts. Kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir dziedātāja, starptautiskā džeza mākslinieku konkursa "Riga Jazz Stage" Grand Prix balvas ieguvēja Kristīne Prauliņa, kura plašākai publikai savulaik kļuva pazīstama, sadarbojoties ar maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio Bigbendu, bet pēdējos gados izpelnījusies publikas un kritiķu atzinību savā solo projektā ar grupu “The Soulful Crew”. Kristīne Prauliņa par koncertu stāsta, ka “katrs mūsu koncerts pēc savas būtības ir svētki, jo šajā mūzikā ir dziļi ieausta pateicība, brīvība un pāri plūstošs, Dieva dots, prieks, taču šoreiz svētki būs vēl īpašāki, jo svinēsim savu 20 gadu pastāvēšanas jubileju! Esmu starp tiem dziedātājiem, kuri korī bijuši kopš pašiem tā pirmsākumiem, tāpēc šis arī man personīgi ir liels notikums. Koris mani veidojis gan muzikāli, gan kā cilvēku, un visus šos gadus ir bijis kā otrās mājas. Šoruden arī aprit septiņi gadi, kopš no kora dziedātājas kļuvu par tā vadītāju.”

Rīgas Gospelkoris dibināts 2003. gadā un koncertējis gan daudzviet Eiropā, gan Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī piedalījies dažādos pašmāju un ārzemju projektos kopā ar populāriem izpildītājiem – dziedājuši Prāta Vētras “Skārda bungu tūrē”, ierakstījuši skaņu celiņu Disney filmas "Karalis Lauva" dublāžai latviešu valodā, koncertējuši kopā ar Grammy balvas laureātu Donaldu Lorensu (Donald Lawrence) no ASV, Lielbritānijas karaliskajās kāzās popularitāti ieguvušā "Kingdom Choir" diriģenti Karenu Gibsoni (Karen Gibson), ukraiņu popmūzikas zvaigzni Ivanu Dornu un citiem.

Līdztekus ārzemju viesiem, koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt kora solistes, kuras pazīstamas un sevi spilgti pierādījušas arī ārpus kora rindām - Unu Danielu, Lindu Rušenieci, Esteri Tauriņu, Madaru Dzintaru un citus, kā arī, protams, neatkārtojamo Kristīni Prauliņu. Tāpat, jubilejas koncertam par godu, koncerta pirmajā daļā uz atsevišķiem skaņdarbiem pievienosies kādreizējie kora diriģenti - Jānis Maslovskis un kora dibinātāja, džeza dziedātāja Railī Orrava, kura savu muzikālo karjeru pēdējā desmitgadē attīstījusi Vācijā. Kori un solistus pavadīs pianisti Toms Mikāls un Andris Kauliņš, ģitārists Jānis Kalniņš, basists Valters Sprūdžs un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte. Pirms un pēc koncerta par labu atmosfēru rūpēsies DJ Daniel I.

Biļetes uz Rīgas Gospelkora 20 gadu jubilejas koncertu Hanzas Peronā pieejamas tikai iepriekšpārdošanā - internetā, biļešu tirdzniecības vietnē BezRindas.lv.

- - -

Biļešu cenas, tuvojoties pasākumam, pieaugs.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas. Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

- - -

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos, nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.

- - -

Ieeja Hanzas Peronā no 18.00

Koncerta sākums 19.00

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram