Dejas izrāde "Cikls". Studija "Buras" Hanzas peronā

Mūsdienu deju studijas “Buras” pamatsastāva dejotāji aicina uz dejas izrādi CIKLS 17. martā Hanzas Peronā. Šī izrāde top kā saruna ar skatītāju, kur 14 jaunieši ar dejas palīdzību runās par cikliskumu mūsu dzīvēs, par ceļa izvēli un laiku kā atskaites punktu.
Datums:
17 marts, 2024

Par izrādi

Šis uzvedums piedzīvoja pirmizrādi 2023. gadā trīs pilnībā izpārdotos koncertos deju grupas mājvietā Salaspilī. Skatītāju lieliskās atsauksmes un pozitīvais vērtējums kalpoja kā motivācija CIKLU parādīt arī skatītājiem Rīgā. Šajā dejas izrādē laikmetīgā deja mīsies ar īpaši izveidotu scenogrāfiju un gaismas režiju, kā arī pašu dejotāju emocionālo un juteklisko aktierspēli. CIKLS savā emociju virpulī ir aizrāvis ne tikai dejas un teātra cienītājus, bet arī skatītājus, kuriem šī ir pirmā saskarsme ar laikmetīgās dejas mākslu. “Buras” ar nepacietību gaida brīdi, kad varēs kāpt uz skatuves Rīgā un dalīties dejā, lai CIKLS aizrauj arī jūs.

Izrādes garums: 1h 15min
Režija: Edīte Ābeltiņa
Horeogrāfi: Edīte Ābeltiņa, Dace Mihailova un Ksenija Simanova
Gaismas režija: Aivis Tučs
Scenogrāfija: Liena Šiliņa

Deju studija “Buras” dejas izrādē CIKLS

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram