Kultūra. Industrija. Tehnoloģija

Forums
Datums:
23 septembris, 2019

Par pasākumu

“Kultūra. Industrija. Tehnoloģija.” (KIT) ir radošo industriju pārstāvju forums, kas no pasākuma ar tehnisku ievirzi un nosaukumu “Tehnoloģiju diena” tā pirmajos trīs gados izaudzis par notikumu ar plašāku redzējumu un mērķiem. Šogad pasākums pirmo reizi notiks sadarbībā ar “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports” un aptvers plašāku tēmu loku. Forums norisināsies 23.septembrī kultūras notikumu vietā “Hanzas perons”. Šī gada foruma galvenā tēma būs radošums un funkcionalitāte – kā ar tehnoloģiskiem līdzekļiem gudri panākt maksimālo radošo rezultātu, sabalansējot idejas un iespējas. Šai tēmai būs veltīti trīs lielākie foruma notikumi.

Viens no centrālajiem foruma notikumiem būs ASV gaismu un skatuves dizaina mākslinieces Pegijas Eizenhauveres (Peggy Eisenhauer) uzstāšanās. Par darbiem Brodvejā Eizenhauvere saņēmusi trīs Tony balvas un divpadsmit šo balvu nominācijas, kā arī citas industrijas atzinības, bet žurnāls “Variety” 2010.gadā Eizenhauveri iekļāvis 100 Holivudas ietekmīgāko sieviešu sarakstā.
34 gadu ilgās karjeras laikā mūzikā sadarbojusies ar Džulzu Fišeru, veidojot skatuves un gaismu dizainu vairākām leģendāru grupu un mākslinieku pasaules tūrēm, piemēram, “The Rolling Stones”, “KISS”, “Simon & Garfunkel”, Deividam Bovijam, Vitnijai Hjūstonei, Barbrai Streizandei, Nīlam Jangam un citiem.

Eizenhauveres Brodvejas iestudējumu labāko darbu vidū ir izrādes “Lucky Guy”, “Jane Eyre”, “Ragtime”, “Noise/Funk”, “Assassins”, “Once On This Island” un citi. Māksliniece strādājusi regulāri strādā Holivudā, veidojusi gaismu dizainu filmām “Beauty and the Beast”, “School of Rock”, “Dreamgirls”, “The Producers”, “Neil Young Trunk Show”, “Burlesque”, Latvijā pazīstamākā Eizenhauveres filma noteikti ir “Chicago”.

Spilgts foruma notikums būs atklāta diskusija "KIT runā" par koncertzāļu un kultūras namu funkcionalitāti Latvijā. Diskusijas dalībnieki analizēs gan jau realizētu, gan vēl plānotu valstiskas nozīmes objektu piemērotību pasākumu norisei no radošo un tehnisko kompāniju viedokļa.

Svarīgs notikums mūzikas radītājiem un producentiem būs mūzikas digitālās distribūcijas platformas “The Orchard” Baltijas un Polijas reģiona izdevniecību un mārketinga vadītājas Magdalēnas Jensenas (Magdalena Jensen) uzstāšanās. “The Orchard” izveidota 1997.gadā ar mērķi nodrošināt neatkarīgo izdevēju un mākslinieku mūzikas izplatīšanu digitālajās platformās. Kopš dibināšanas pirms vairāk kā 20 gadiem “The Orchard” no maza Ņujorkā bāzēta uzņēmuma kļuvis par globālu nozares līderi. Uzņēmuma sauklis ir “Distribution done right” un tā būs arī galvenā Magdalēnas Jensenas uzstāšanās tēma.

Pasākuma sākuma laiks: 8:00
Pasākuma beigu laiks: 19:00

Pasākums apmeklētājiem pieejams bez maksas, tomēr dalība pasākumā jāreģistrē šeit

Vairāk informācijas

Rīkotājs:
Kompānija NA

Biedrība “Latvijas Mūzikas eksports/ Latvijas Mūzikas attīstības biedrība”
https://www.facebook.com/musiclatvia/
https://www.instagram.com/musiclatvia/

Pasākuma sociālo tīklu konti:
FB

Twitter: @KTehnologija

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram