TOP 100 Wines & Chefs
Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Decembris, 2023
1
Slēgts pasākums
Slēgts pasākums
2
3
4
5
Ligeti 100 km/ h. Notikums Hanzas peronā
6
Ligeti 100 km/ h. Notikums Hanzas peronā
7
Slēgts pasākums
8
Slēgts pasākums
Slēgts pasākums
9
Slēgts pasākums
10
11
12
Slēgts pasākums
13
Slēgts pasākums
14
Slēgts pasākums
15
Slēgts pasākums
16
Slēgts pasākums
17
Baby Dee. Koncerts Hanzas peronā
Ieeja no: 17:00
Cena: no 25 eur
18
19
20
21
Slēgts pasākums
22
Slēgts pasākums
23
Slēgts pasākums
24
25
26
27
28
29
30
31
TOP 100 Wines & Chefs
Latvijas un Baltijas vadošo vīnziņu, tai skaitā, Pasaules vīnziņu čempiona Raimonda Tomsona lolots, kā arī pasaules vadošo vīna kritiķu Maikla Šustera un Endrū Džeforda kūrēts, konkurss Gada vīns jau desmito gadu ir neaizstājams Latvijas vīnmīļu padomdevējs pasaules vīnu iepazīšanā!

Konkursa Top 100 vīnu un šefpavāru parādes apmeklētājiem 25. novembrī arī šoreiz piedāvāsim labākos no labākajiem – konkursa Gada vīns 2023 laureātus, zelta un sudraba medaļniekus, tātad, lieliskākos par paša naudu nopērkamos šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus!

Tas viss kombinācijā ar labāko šefpavāru gardumiem, vīna un ēdiena precināšanas paraugdemonstrējumiem, īpašām mini-meistarklasēm vadošo vīnziņu vadībā un enerģisku ballīti izskaņā!

Kā tas strādās?
Ierodamies Hanzas peronā. Katram piešķiram Riedel glāzi, festivāla katalogu ar vīnu un stipro dzērienu izklāstu, zāles plānu ar visiem šefpavāriem, meistarklašu norises laikiem un citiem sīkumiem.
Parāde paver lielisku iespēju eksperimentēt - pieverot acis uz to, kas jau baudīts, un meklējot arvien jaunus piedzīvojumus ar vīnu. Atradīsiet gan visuresošos šardonē, širazus, soviņonblankus, proseko un šampanieti, gan jaunpienācējus – vīnus no neiestaigātām pasaules takām. Atradīsiet arī Fine wines jeb augstākās raudzes vīnus, kurus šogad konkursā izceļam pirmoreiz. Atradīsiet gan sausus, kalsnus, atturīgus, gan leknus, būdīgus, skaļus un saldus. Gan spāņus, itāļus un frančus, gan gruzīnus, argentīniešus un vāciešus. Baltus un sārtus, un piķa melnus.
Kā ierasts, vīni, šampanieši, stiprie un meistarklases iekļautas ieejas maksā, bet restorānu un šefpavāru gardumi būs pieejami par simbolisku samaksu.
Šogad turpinam arī pagājušajā gadā aizsākto Riga Stipro Lounge powered by Mākonis Cocktail Bar.
Citiem vārdiem – būs labāko stipro dzērienu un kokteiļu parāde tiem, kam ar vīniem nebūs gana un kuri apņēmušies izzināt plašo viskiju, konjaku un citu stipro dzērienu pasauli.
Kas ir Galā ballīte?
Līdzīgi kā Burbuļu parādē, arī vīnu parādi esam apņēmušies bagātināt ar Galā ballīti no 21 līdz 23 turpat Hanzas Peronā! Tāpat kā Mākslas akadēmijas dārzā vai Rīgas Cirkā, uz Galā ballīti viesus aicinām groziņā līdzi ņemt savus iemīļotos šampaniešus, baltos, sarkanos, stiprinātos vai desertvīnus!

Kuri restorāni piedalīsies?
Precīzu restorānu sarakstu publicēsim drīzumā, bet varat nešaubīties, ka piedalīsies virkne labāko Latvijas (un, iespējams, ne tikai Latvijas) restorānu.
Kādus vīnus piedāvāsim degustēšanai?
Konkursa Gada vīns 2023 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus. Ieskatu uzvarētājos varat gūt žurnālu Santa un Klubs oktobra numuros, kā arī rigawinechampagne.lv.
Kad, kur, cikos? 25. novembrī, Hanzas Peronā
17.00 – 21.00 Top 100 vīnu un šefpavāru parāde
21.00 – 23.00 Galā ballīte
Biļetes: www.ekase.lv
EUR 59 “Top 100 Wines + Chefs” parāde laikā no 17 līdz 21
EUR 99 “Top 100 Wines + Chefs” kopā ar Galā ballīti no 17 līdz 23