Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Janvāris, 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Viktoram Cojam veltīts dramatisks koncerts "Lūk, tā!"
11
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
12
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
13
Slēgts pasākums
14
Slēgts pasākums
15
16
17
Slēgts pasākums
18
19
Slēgts pasākums
20
Slēgts pasākums
21
Slēgts pasākums
22
23
24
25
SPIEDIENS šovs
26
SPIEDIENS šovs
27
Slēgts pasākums
28
Slēgts pasākums
29
30
31
TechChill 2021
konference

Par pasākumu

TechChill dažu gadu laikā ir izaudzis par vienu no gada nozīmīgākajiem pasākumiem Baltijas jaunuzņēmumu ekosistēmā, kas ik gadu pulcē vairāk kā 2300 tehnoloģiju interesentu no visas pasaules, to skaitā vairāk nekā 300 straujāk augošos jaunuzņēmumus, 200 investorus, 100 mediju pārstāvjus.

Jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konference 2021. gadā notiks no 19. līdz 21. maijam Hanzas Peronā, Rīgā. Tēma – "Point of No Return". Uzmanības lokā veselības tehnoloģijas (healthtech), izglītības tehnoloģijas (edtech) un digitālā transformācija.

"TechChill 2021" jaunā sezona sāksies jau rudenī ar regulāriem tīklošanās pasākumiem gan klātienē, gan tiešsaistē. Pati konference būs trīs dienu pasākums. Pirmā diena veltīta jaunuzņēmumu demonstrācijām, meistarklasēm un citiem tīklošanās pasākumiem. Pēc tam divas dienas aktivitātes notiks uz skatuves. Runātāji pētīs, kā globālā pandēmija un dažādi citi faktori ir veicinājuši izmaiņas iepriekšminētajās nozarēs un kā tās ir vai nu pārvērtušās vai arī novedušas strupceļā tos, kuri pārmaiņām nav gatavi.

"Uzņēmumu dibinātāji tiks aicināti dalīties ar saviem "neatgriešanās punktiem" un izšķirošajiem mirkļiem veidojot biznesu, kā arī vēl viens satura bloks būs veltīts tieši praktiskiem padomiem jaunuzņēmumiem, kas saskaras ar pārmaiņām un pielāgošanos," ieceri izklāsta "TechChill" vadītāja Madara Ermansone.

Arī šogad pasākuma organizatori īpaši sola padomāt par iespējām studentiem, tradicionālajām jaunuzņēmumu sacensībām un daudziem citiem pasākumiem.

"Jaunā realitāte ir mainījusi to, kā mēs uztveram pasākumus tiešsaistē. Tomēr cilvēku saikne ir tas, ko ikviens novērtē un kas trūkst tiešsaistē. Es ticu, ka konferences joprojām būs tā vieta, kur cilvēki atgriežas. Mūsu mērķis ir maijā tikties Rīgā. Taču esam gatavi pielāgoties un rīkot tiešsaistes vai arī hibrīdformāta konferenci, apvienojot tiešsaistes un klātienes saturu un aktivitātes. Viss būs atkarīgs no pandēmijas globālās situācijas," skaidro Madara.

Bezpeļņas organizācija "TechChill" ir Latvijas jaunuzņēmumu vides pārstāvju iniciatīva. Tās mērķis ir veicināt tehnoloģiju un jaunuzņēmumu ekosistēmas attīstību, starptautisko atpazīstamību un investīciju piesaisti.

Vairāk informācijas par 2021. gada konferenci meklējiet mājaslapā.

Informācija par rīkotāju

Nodibinājums "TechChill"
Mājas lapa
Sociālie tīkli:
FB
Instagram
Twitter
Linkedin