Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Aprīlis, 2023
1
Šovs Četri Brāļi
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Slēgts pasākums
12
ECOM'21
Cena: No 329 eur
13
ECOM'21
Cena: No 329 eur
14
Slēgts pasākums
15
Slēgts pasākums
16
17
18
19
20
21
22
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Ieeja no: 18.00
Cena: no 15 eur
23
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Ieeja no: 18.00
Cena: no 15 eur
24
25
26
Slēgts pasākums
27
TechChill 2023
Ieeja no:
Cena: no 49,00 euro
28
TechChill 2023
Ieeja no:
Cena: no 49,00 euro
29
30
Šovs četri brāļi
Ieeja no: 19.00
Cena: no 20 eur
Skaņu mežs 2020
nepieradinātās mūzikas festivāls

Par pasākumu

Nepieradinātās mūzikas festivāla „Skaņu mežs 2020” centrālie koncertvakari Hanzas Peronā notiks 9. un 10. oktobrī, savukārt tā bezmaksas ievadkoncerts noritēs 2. oktobrī pagaidām vēl neprecizētā telpā.

9. oktobra programmā:

•Pianiste Agnese Egliņa ar amerikāņu komponista, trombonista, datormūzikas novatora un Makārtura "ģēniju balvas" laureāta Džordža Lūisa (George E. Lewis) īpaši Skaņu mežam radītās kompozīcijas "Blombos Workshop" pirmatskaņojumu.
•Elektroniski atskaņots elektroniskās mūzikas komponistu Marinas Rozenfeldes (Marina Rosenfeld) un Bena Vidas (Ben Vida) skaņdarbs.
•Nesen koncertēt atsākusī latviešu "new wave" grupa 19 Gadi Pirms Sākuma.
•Britu-itāļu pašu vārdiem raksturotais "kibernētiskā industriāla hip-hopa" duets Kinlaw & Franco Franco
•Austrālijā dzimušais elektroniskais mūziķis Orens Ambarči (Oren Ambarchi) ar savu dzīvesbiedreni, skaņu mākslinieci Krisi Koulu (Crys Cole).
•Grieķu izcelsmes elektroniskās mūzikas producents Džejs Glass Dabss (Jay Glass Dubs).

10. oktobra programmā:

•Starpžanru avangarda mūzikas projekts KTL, kurā darbojas grupas Sunn 0))) ģitārists Stīvens O’Mellijs (Stephen O’Mally) un datormūzikas komponists, ievērojamās austriešu izdevniecības Editions Mego vadītājs Pīters Rēbergs (Peter Rehberg).
•Šveicē dzīvojošais amerikāņu perkusionists un elektroniskais mūziķis Džeisons Kāns (Jason Kahn).
•Londonā dzīvojošā amerikāņu dziesminiece un multi-instrumentāliste Ešlija Pola (Ashley Paul), kuru uz skatuves brīvās improvizācijās pavadīs kontrabasists Oto Vilbergs (Otto Willberg).
•Austriešu trombonists un komponists Radu Malfati (Radu Malfatti).
•Pašmāju divu cilvēku noise/industrial projekts Clausthome sadarbībā ar mākslinieku Mārtiņu Ratniku.
•Kristiana Brektes, Modra Svilāna un Māra Butlera tumšās elektroniskās mūzikas projekts +K+M+B.

Ievērojot ar koronavīrusa pandēmiju saistītus drošības pasākumus, uz festivālu tiek pārdots ierobežots skaits biļešu un īpaši neliels skaits abonementu, kas nodrošina apmeklējumu uz abiem centrālajiem koncertvakariem.

Vienas biļetes cena ir 15 eiro, savukārt abonementa cena ir 23 eiro. Biļetes ir iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Ņemot vērā vīrusa Covid-19 globālās pandēmijas radītos sarežģījumus un faktu, ka "Skaņu meža" programma lielākoties sastāv no ārvalstu māksliniekiem, lūdzam apmeklētājus būt saprotošiem pret iespējamām programmas izmaiņām, kas var tikt izziņotas līdz pat koncertu norises sākumam.

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklētājiem ir jāievēro divu metru savstarpēja distance un koncertu laikā jāsaglabā savas sēdvietas. Apmeklētāji tiek aicināti nēsāt sejas maskas un sekot telpā izvietotajām norādēm. Pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Vairāk informācijas par māksliniekiem un festivāla programmu www.skanumezs.lv

Par pasākuma rīkotāju

Nepieradinātās mūzikas biedrība "Skaņu mežs”
Mājaslapa
Facebook

Par pasākuma atbalstītājiem

Rrill Bell un Jay Glass Dubs pārstāv „Skaņu meža” līdzkoordinētu novatoriskajai mūzikai un audiovizuālajai mākslai veltīto platformu SHAPE, savukārt Sonar Quartett ar Džacinto Šelsi kompozīcijām – projektu REMAIIN. Abus projektus atbalsta ES programma „Radošā Eiropa” un Kultūras ministrija.

Festivālu „Skaņu mežs” atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas Dome, Gētes institūts Rīgā, Kultūras ministrija, fonds Trust for Mutual Understanding, ASV vēstniecība. Festivāla komerciālie atbalstītāji ir iRobot un Valmiermuižas alus. „Skaņu mežs” ir dalībnieks projektā UM-SCENE, ko atbalsta ES programma „Radošā Eiropa”, un starptautiskajā tīmeklī ICAS (International Cities of Advanced Sound).

Kinlaw & Franco Franco - Militante del Niente