Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Janvāris, 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Viktoram Cojam veltīts dramatisks koncerts "Lūk, tā!"
11
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
12
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
13
Slēgts pasākums
14
Slēgts pasākums
15
16
17
Slēgts pasākums
18
19
Slēgts pasākums
20
Slēgts pasākums
21
Slēgts pasākums
22
23
24
25
SPIEDIENS šovs
26
SPIEDIENS šovs
27
Slēgts pasākums
28
Slēgts pasākums
29
30
31
SANREMO maģija - itāļu šovs Latvijā!
Datums: Tr 08.03.2023
Ieeja no: 18.00
Cena: no 20 eur

Par pasākumu

Rīgā skanēs pasaules slavenā Sanremo mūzikas festivāla hīti.
Sajūti itāļu mūzikas burvību koncertā mūsdienīgajā un modernā Hanzas Perona zālē. Leģendāros hītus klausītāji varēs dzirdēt Itālijas četru zvaigžņu izpildījumā īstā orķestra mūzikas pavadībā, kur pie diriģenta pults būs maestro no Venēcijas. Tās ir lieliskas balsis, kas ir iekarojušas pasaules skatuves un lieliski atskaņo slavenāko dziesmu noskaņu!
Tikai par vienu vakaru jūs pārcelsieties uz Itālijas pilsētu Sanremo, sajutīsiet svētku atmosfēru, piedzīvosiet saldas nostalģijas sajūtu un atcerēsities Itāļu mūzikas vēsturi no festivāla tapšanas brīža līdz mūsdienai. Kā arī varēsiet dziedāt līdzi savām iecienītākajām dziesmām. No skatuves skanēs slaveno Itālijas izpildītāju dziesmas Volare, Felicità, L‘italiano, Solo Noi, Libertà, Ti Amo, Il mondo, Ci Sara un daudzi citi. Patīkams pārsteigums Sieviešu dienā būs arī slavenā iluzionista uzstāšanās ar burvju maģiju.
Sanremo festivāla vēsture sniedzas vairāk nekā 70 gadus senā pagātnē. Viņš kļuva par vienu no vispopulārāko dziesmu konkursu pasaulē un pat iedvesmoja Eirovīzijas radīšanu. Dalība Sanremo festivālā iezīmēja daudzu tagad slavenu itāļu izpildītāju karjeras sākumu. Jau daudzus gadus šis ir viens no galvenajiem kultūras notikumiem valstī, un visai pasaulei festivāls ir kļuvis par vienu no Itālijas simboliem. Maza pilsēta Sanremo, kura vārdā ir nosaukts festivāls, ir kļuvusi pazīstama visā pasaulē.
Komandas sastāvā ir talantīgi itāļu dziedātāji un dziedātājas, kā arī diriģents:
- Dens Rapoports (Dan RAPOPORT) ir ansambļa Quadribium diriģents un mākslas vadītājs Venēcijā, Itālija. Kopš 2000.gada līdz 2013.gadam bijis kamerorķestra "Sinfonietta Florence" galvenais viesu diriģents. Diriģējis Itālijas operteātros un kopā ar citiem orķestriem visā pasaulē.
- Džovanni Skribano (Giovanni SCRIBANO) ir dziedātājs, pianists un komponists. Ilgas karjeras laikā Džovanni paguva sniegt tūkstošiem koncertu: no uzstāšanās slavenajā Arena di Verona amfiteātrī 10 000 cilvēku lielas auditorijas priekšā un Falwella Auditorium Turīnā līdz pasaules turneju ar mūziklu “Romeo un Džuljeta”. Ir mūzikas izrādes AVANSPETTACOLO mākslas direktors un solists.
- Lara Paskuali (Lara PASQUALI) ir dziedātāja un aktrise. Pateicoties savai unikālai balsij, dziedātāja atklāj savu talantu pavisam dažādos stilos: no popmūzikas un džeza līdz soulam un gospelam. Viņa daudz piedalās iestudējumos Itālijas televīzijā: "The Amazing Race", "Mocart in the Jungle" un daudzi citi.
- Stefano Bersola (Stefano BERSOLA) - dziedātājs. Kopš 1998. gada Stefano balss ir parādījusies desmitiem filmās, TV pārraidēs un seriālos, kas tiek pārraidīti internetā. Pateicoties daudzajiem ierakstiem, viņš ieguva popularitāti starptautiskajā skatuvē un starp pasaules mēroga ierakstu kompānijām, piemēram, Amazon Prime Video, Yamato Video, Sony Music, Warner Music.
- Martina Striano (Martina STRIANO) sirdī ir neapoliete, dziedātāja ar daudzveidīgu skatuves repertuāru: no itāļu popmūzikas līdz amerikāņu rokam, no Ņujorkas klubiem līdz Neapoles operai. Martina žilbinoši filmējusies arī Amnerisas lomā Eltona Džona mūziklā “Aīda”.