Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Janvāris, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Uģa Prauliņa roksimfonija un Kārļa Lāča “Momenti”
Cena: no 15.00 eur
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Oh Wonder / Wear Your Crown Tour
Datums: Ot 08.03.2022
Cena: no 35,50 eur

Par pasākumu

2022. gada 8.martā Rīgā uzstāsies britu duets “Oh Wonder”, kas sniegs koncertu “Hanzas Peronā”. Tūres ietvaros grupa prezentēs nupat izsludināto studijas albumu “22 Break”, kura izdošana ir paredzēta šī gada 8.oktobrī.

“Oh Wonder” kontā ir gandrīz 3 miljoni Spotify klausījumu, 2 miljoni pārdoto albumu kopiju, sadarbība ar Lil Uzi Vert un Niki Minažu. Pat populārākā mūsdienu izpildītāja Billija Eiliša savā dokumentālajā filmā izpildīja dueta skaņdarbu “All We Do”. Jaunākais albums “22 Break” runā par pāru attiecībām pašizolācijas laikā.

Dueta koncerti ir intimitātes un maiguma pilni, un pavasara sākums ir īstais laiks, lai to piedzīvotu. Arī paši “Oh Wonder” neprātīgi ilgojas pēc tikšanās ar saviem klausītājiem - mēs visi bijām daļa no pandēmijas un piedzīvojām līdzīgus sarežģījumus. Beidzot ir pienācis laiks atgriezties dzīvē un izbaudīt skaistus mirkļus kopā.

Sākotnēji 2020.gadā plānoto koncerttūri “No One Else Can Wear Your Crown” pandēmijas dēļ nācās pārcelt jau divreiz, tomēr biļešu īpašnieki var uzgavilēt, jo, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, “Oh Wonder” koncertu ir izdevies saglabāt. No Rīgas grupa dosies uz Viļņu, kur koncerts notiks 9.martā. Aģentūras "8 Days A Week" rīkotie koncerti Latvijā un Lietuvā būs daļa no “Oh Wonder” pasaules turnejas, kuras ietvaros ir paredzēti vairāk nekā 50 koncertu. Grupa ir noilgojusies pēc koncertdzīves, un, pavasarim sākoties, trīs mēnešu garumā prezentēs savu jaunāko albumu "22 Break".

Entonijs Vests un Žozefīne Vandera Gučta muzicē kopā kopš 2014. gada. Ilgāku laiku pāris turēja savas attiecības noslēpumā. Pagājušajā gadā, iznākot filmai “No One Else Can Wear Your Crown”, viņu dzīve izskatījās tik burvīga: pāris tika pie suņa, sapņu mājas ar ierakstu studiju, un gatavojās doties pasaules tūrē ar 120 koncertiem. Bet visu apturēja pandēmija.

Rakstot jaunā albuma dziesmas, pāris neapzinājās, ka patiesi sarunājas par attiecību krahu un šķiršanos. “Mēs attapamies neziņā, kas mēs esam: grupa, pāris vai divi atsevišķi cilvēki? Vai mēs patiešām mīlam viens otru, vai arī mūs saista tikai mūzika? ”izdzīvoto skaidro Žozefīne. Izdzīvojot šo sāpi caur mūziku, viņiem izdevās saglabāt savas attiecības - nesen abi pat mija gredzenus.

Tāpat kā jebkuram no mums, arī šim pārim nācās ieslēgties četrās sienās. Tas bija grūts laiks bez jauniem iespaidiem, iedvesmas un ceļojumiem, un mūzika brīžiem bija vienīgais glābiņš. Līdz šim pieraduši pie lielām auditorijām un neskaitāmiem ceļojumiem, kuru laikā lielākoties arī tapa “Oh Wonder” dziesmas, pandēmijas pašizolācijas laiks bija īpaši sarežģīts. Duets bija uz šķiršanās robežas. Nespēdami sarunāties par samilzušām problēmām, pāris atklāja viens otram savas bailes un intīmākos pārdzīvojumus ar dziesmu palīdzību. Rezultātā tapa albums “22 Break”, kura titulsings un video ir nonācis pie klausītājiem 22.septembrī. Albums stāsta par divu cilvēku attiecībām un grūtībām, ar kurām pāris sastapās pandēmijas laikā.

Visas uz šo koncertu iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt. Pamatotas nepieciešamības gadījumā aģentūra "8 Days A Week" piedāvā bez maksas apmainīt tās pret kuponiem, kuru vērtība ir vienāda vai lielāka par summu, kas ir samaksāta par biļetēm. Izmantojot šos kuponus, ir iespēja iegūt jebkura cita aģentūras rīkotā koncerta biļeti, un tie ir derīgi arī koncertiem, kas notiek Lietuvā.

Dueta koncerti ir intimitātes un maiguma pilni, un pavasara sākums ir īstais laiks, lai to piedzīvotu. Arī paši “Oh Wonder” neprātīgi ilgojas pēc tikšanās ar saviem klausītājiem - mēs visi bijām daļa no pandēmijas un piedzīvojām līdzīgus sarežģījumus. Beidzot ir pienācis laiks atgriezties dzīvē un izbaudīt skaistus mirkļus kopā.

Informācija apmeklētājiem

Pasākums Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour, kas sāktonēji bija paredzēts 08.07.2020. plkst. 20:00 Palladium Rīga, un tika pārcelts uz 20.10.2021. Hanzas Peronā, tiek atkārtoti PĀRCELTS uz 08.03.2022.!
Norises vieta un laiks paliek nemainīgs. Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un nav nepieciešams mainīt.

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Gadījumā, ja apmeklēt pasākumu jaunajā datumā nav iespējams, biļetes var mainīt pret kuponiem, kuru vērtība ir vienāda vai lielāka par summu, kas ir samaksāta par biļetēm. Izmantojot šos kuponus, ir iespēja iegūt jebkura cita aģentūras rīkotā koncerta biļeti, un tie ir derīgi arī koncertiem, kas notiek Lietuvā. Lūdzu, informē šī pasākuma organizatorus par savu izvēli, rakstot uz tickets@8dw.lt.

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Vairāk informācijas:

tickets@8dw.lt
www.8dw.lt

www.ohwondermusic.com
Instagram
Facebook

Par pasākuma rīkotājiem

8 Days A Week Agency, UAB

AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius

www.8dw.lt

Oh Wonder - Baby (Trailer)