Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Janvāris, 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Viktoram Cojam veltīts dramatisks koncerts "Lūk, tā!"
11
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
12
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
13
Slēgts pasākums
14
Slēgts pasākums
15
16
17
Slēgts pasākums
18
19
Slēgts pasākums
20
Slēgts pasākums
21
Slēgts pasākums
22
23
24
25
SPIEDIENS šovs
26
SPIEDIENS šovs
27
Slēgts pasākums
28
Slēgts pasākums
29
30
31
“müm” dibinātājs Örvar Smárason

Par pasākumu

14. jūnijā plkst. 20.00 Rīgā viesosies Islandes mūziķis un arī multimākslinieks Orvars Smarasons (Örvar Smárason). Viens no atzītās islandiešu grupas «müm» dibinātājiem. Ilggadējs FM Belfast un übergroup Team Dreams biedrs.

Papildus saviem solo darbiem Orvars ir izdevis neskaitāmus albumus, filmu partitūras, teātra mūziku un citus projektus, ir arī atzīts rakstnieks un dzejnieks, viņa darbi ir tulkoti itāļu, japāņu un vācu valodā. Ir izdevis vairākus romānus un dzejas grāmatas, dažkārt tās arī ilustrējis. Mākslinieks raksta arī dziesmu tekstus tādām mūzikas grupām Benni Hemm Hemm un Retro Stefson un Islandes mūziķim Ásgeir Trausti. Un vēl Orvars aizraujas arī ar vizuālo mākslu, savus mākslas darbus izstādījis neskaitāmās izstādēs un izdevis divas zīmēšanas grāmatas. Mākslinieks studējis scenāriju rakstīšanu Prāgas Skatuves mākslas akadēmijas Filmu un TV skolā (FAMU), ieguvis bakalaura grādu filmu teorijā un vēsturē un maģistra grādu radošajā rakstniecībā Islandes Universitātē.

2018. gadā mūzķis laidis klajā 2 albumus: Team Dreams un Light is Liquid. Savukārt, šogad laists klajā jaunākais albums ar nosaukumu Dream is Murder. Kopā ar draugiem Sin Fang un Soley Orvars laidis klajā veiksmīgu sadarbības projektu “Team Dreams”, kas apvieno katra mūziķa stiprās puses, sapludinot melodijas skaņas. Pirms pāris gadiem Latvijā Orvars kopā ar savu grupu “müm” viesojies festivālā “Laba Daba” un senāk veicis ierakstu Latvijas Radio studijā. Mākslinieks ir atzinis, ka viņam esot ļoti interesanti paviesoties Austrumeiropā.

Aicinām iepazīt Orvara neparasto mūziku koncertā Hanzas Peronā.

Örvar Smárason: Photoelectric (feat. Sillus)