Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Aprīlis, 2023
1
Šovs Četri Brāļi
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Slēgts pasākums
12
ECOM'21
Cena: No 329 eur
13
ECOM'21
Cena: No 329 eur
14
Slēgts pasākums
15
Slēgts pasākums
16
17
18
19
20
21
22
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Ieeja no: 18.00
Cena: no 15 eur
23
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Ieeja no: 18.00
Cena: no 15 eur
24
25
26
Slēgts pasākums
27
TechChill 2023
Ieeja no:
Cena: no 49,00 euro
28
TechChill 2023
Ieeja no:
Cena: no 49,00 euro
29
30
Šovs četri brāļi
Ieeja no: 19.00
Cena: no 20 eur
Latvijas Pasākumu forums
4. rudens sesija

Par pasākumu

Katru rudeni Rīgā notiek Latvijas Pasākumu foruma rudens sesija - divu dienu pasākums, kas veltīts jaunumiem pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomā, pasākumu tehniskajai producēšanai un audiovizuālajai realizācijai. Līdz šim rudens sesija notikusi Kompānijas NA studijā un Arēnā Rīga, bet 2019. gadā 4. Latvijas Pasākumu rudens sesija notiks jaunatklātajā Hanzas Peronā.

Šogad Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijas ietvaros 1. oktobrī pirmo reizi notiks Audiovizuālā diena – vienas dienas lekciju programma audiovizuālā sektora speciālistiem, savukārt vakarā, kā ierasts, nozares tehniķi tiks gaidīti Latvijas Pasākumu tehniķu ballē. 2. oktobrī no plkst. 11.00 būs iespējams apmeklēt Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijas lekciju programmu. Rudens sesijas laikā pasākuma norises vietā divas dienas darbosies Pasākumu ekspo - vienīgā pasākumu nozares izstāde - platforma pasākumu nozares piegādātājiem. 1. oktobrī Pasākumu ekspo ietvaros Pasākumu rīkotāji stāstīs par pēdējā gada Latvijas labākajiem pasākumu risinājumiem. Latvijas Pasākumu foruma rudens sesiju noslēgs ikgadējā “Lauru LaPPAs” pasniegšanas ceremonija.

Lekciju programma pasākumu audiovizuālā sektora speciālistiem
Audiovizuālā diena 2019

Pirmo reizi Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijā notiks atsevišķa lekciju programma Latvijas pasākumu nozares audiovizuālā sektora speciālistiem. Lekciju programmā skaņas, gaismas un video aprīkojuma jaunumi un dažādu tehnoloģisko risinājumu prezentācijas. Vadošie Latvijas speciālisti aicināti Audiovizuālajā dienā dalīties pieredzē, tehniskā aprīkojuma uzņēmumi – stāstīt par saviem jaunumiem un demonstrēt tos. Audiovizuālās dienas auditorija ir nozares audiovizuālo risinājumu piegādātāji, tehniskie producenti, pasākumu gaismas, skaņas, video un citu tehnoloģisko risinājumu speciālisti.

Latvijas Pasākumu foruma rudens sesijas lekciju programma

Šoruden Latvijas pasākumu nozares profesionāļi satiksies uz Hanzas Perona platformas - vietā, no kuras iespējams sākt ceļojumu visdažādākajos virzienos. Rudens sesijas maršrutu galamērķi - ilgtspējīgums, pasākumu realizācijas kvalitāte, inovācijas un tehniskā aprīkojuma novitātes, kas svarīgas ikvienam pasākumu rīkotājam. Runāsim par to, kā pagājusi 2019. gada vasaras sezona un ieskatīsimies tendencēs, kas mūs sagaida pasākumu aprīkojuma un tehniskā nodrošinājuma jomā turpmāk. Lekcijās un diskusijās apskatīsim pasākumu tehniskās producēšanas un audiovizuālās realizācijas aktuālos jautājumus.

Latvijas Pasākumu tehniķu balle

Jau otro gadu visi Latvijas tehnisko kompāniju pārstāvji aicināti pulcēties jaunā notikumā - Latvijas pasākumu tehniķu ballē. Atstājiet mašīnas mājās un mēs gaidām jūs 1. oktobrī plkst. 19.00 uz – nu jau ikgadēju - visu Latvijas pasākumu tehniķu kopā sanākšanu, lai parunātu to, kā gājis šajā vasaras sezonā un kas sagaidāms jaunajā - rudens / ziemas darba cēlienā.

Pasākumu radošo personību izcilības balvas
"Lauru LaPPA"
pasniegšanas ceremonija

2018. gadā dzima jauna biedrības "Latvijas Pasākumu producentu asociācija" (LaPPA) tradīcija - pasākumu nozare vēlas atzīmēt un izcelt nozares labākos radošos profesionāļus - pasākumu režisorus, māksliniekus, gaismu un skaņu režisorus, dizainerus, fotogrāfus, pavārus un daudzus citus, bez kuru radošā darba un ieguldījuma pasākumu norisē nebūtu īsti iedomājami izcili un veiksmīgi pasākumi.

Vairāk informācijas: www.pasakumuforums.lv
Biļetes un reģistrācija: www.pasakumuforums.lv/biletes