Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Janvāris, 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Viktoram Cojam veltīts dramatisks koncerts "Lūk, tā!"
11
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
12
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
13
Slēgts pasākums
14
Slēgts pasākums
15
16
17
Slēgts pasākums
18
19
Slēgts pasākums
20
Slēgts pasākums
21
Slēgts pasākums
22
23
24
25
SPIEDIENS šovs
26
SPIEDIENS šovs
27
Slēgts pasākums
28
Slēgts pasākums
29
30
31
Klavierstāsti ar Kristapu Vanadziņu

Par pasākumu

Pēdējos divos gados, īpaši pēdējās divās nedēļās tik daudz kas ir noticis, tik daudz kas ir pateikts un tomēr reizē tik daudz kas palicis nepateikts. Esam sapratuši, ko nozīmē būt kopā, cik svarīgi ir izrunāties un saprast vienam otru. Ir laiks mums satikties, sākumā klusi un mierīgi. Klavierstāsti ir koncertu sērija pavisam nelielam skatītāju lokam. Klusināta, mierīga, emocionāla. Tā būs iespēja piekļūt viens otram pavisam tuvu, klausoties cilvēku stāstus, dziesmas un skaņdarbus un iepazīstot vienam otru no jauna.

31. martā plkst. 19.00 Hanzas Peronā klavierstāstā ar pianistu Kristapu Vanadziņu būs iespēja dzirdēt solo programmu “Portreti”. Kristaps Vanadziņš ir viens no spožākajiem Latvijas mūsdienu džeza pianistiem, kurš mūzikas telpā atgriezis džeza trio sastāvus. Kristapa repertuārā vienmēr saplūst vairāki žanri, spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes.

Koncertā klausītāji varēs izbaudīt dziļi personīgi radītās kompozīcijas un skices, kur Kristaps cenšas atklāt un uzzīmēt sevi un savu portretu. Būs iespēja ceļot dažādās pasaules sfērās un notikumos. Dzirdēt mūziku no Kristapa Vanadziņa Trio jaunās vinila plates "Mīlestības dārzs ir aizaudzis", kura saņēmusi "Zelta mikrofons 2022" balvu džeza kategorijā, kur Kristaps ietērpis trio mūziku solo situācijā. Savukārt, klausītāju portreti tiks iemūžināti brīvās improvizācijās, portretējot koncertu viesus atsevišķi un ļoti personīgi. Šī būs unikāla iespēja atnākt uz koncertu un tapt uzzīmētam klaviermūzikā.

"Man vienmēr patīk saruna ar kādu. Šajā solo koncertā, kur esmu pilnīgi viens uz skatuves, man vienmēr kaut kur blakus ir noslēpts krēsls. Notiek negaidīts pārsteiguma pavērsiens un es aicinu sev blakus kādu no klausītājiem. Ļaujos sajust savu blakussēdētāju, vienkārši uzzīmējot viņa pasauli mūzikā." /Kristaps Vanadziņš/

Informācija apmeklētājiem

Ieeja ar derīgu Covid – 19 sertifikātu. Apmeklētājiem, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam, telpās jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators.