Lai apskatītu mājaslapas saturu, lūdzam izmantot citu interneta pārlūku.
Iesakām izvēlēties Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge vai Safari.
Janvāris, 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
Viktoram Cojam veltīts dramatisks koncerts "Lūk, tā!"
11
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
12
Muzikālā izrāde-veltījums Viktoram Cojam “Lūk, tā!”
13
Slēgts pasākums
14
Slēgts pasākums
15
16
17
Slēgts pasākums
18
19
Slēgts pasākums
20
Slēgts pasākums
21
Slēgts pasākums
22
23
24
25
SPIEDIENS šovs
26
SPIEDIENS šovs
27
Slēgts pasākums
28
Slēgts pasākums
29
30
31
Klavierstāsti. Ainars Mielavs un Rūdolfs Macats

Par pasākumu

Klavierstāstu sērija turpinās. Aicinām klausītājus uz Klavierstāstiem ar Ainaru Mielavu un Rūdolfu Macatu 22. maija vakarā.
Ar prieku ziņojam, ka klavierstāstos pievienosies arī ģitārists Kaspars Vizulis.

Koncertā mākslinieki atskaņos kopīgi sacerētās dziesmas no albuma “220 volti”, citu autoru dziesmu interpretācijas un Ainara Mielava standartus – populārākās dziesmas no visiem dziedātāja radošajiem periodiem. Ainars Mielavs klausītājus priecēs ar savu balsi un spēlēs mutes harmonikas. Pie klavierēm būs pianists un komponists Rūdolfs Macats.

Ainars Mielavs ir latviešu mūziķis, dziesmu autors, komponists, grupas "Jauns mēness" līderis. Izdevis albumus un koncertējis kā solomākslinieks un ar grupu "Pārcēlāji". Darbojies kā dīdžejs dažādās raidstacijās. Mielavs bijis aktīvs uzņēmējs, nodibinājis un vadījis izdevniecību un mūzikas veikalu "Upe". Rūdolfs Macats vislabāk zināms kā pianists un komponists uz džeza un improvizētās mūzikas skatuves. Savā daiļradē aptver plašu stilistisko loku, spējot savienot visdažādākos mūzikas novirzienus. 2018. gada rudenī kopā ar Kasparu Kurdeko un Kasparu Vizuli Macats ieskaņojis un laidis klajā plati "Klusi Klusi". Kopš 2019. gada Rūdolfs Macats pievienojies mūzikas grupai “Ezeri”. Albums «220 volti» klajā nāca 2020. gadā līdz ar Ainara Mielava 60 gadu jubileju, ko mākslinieks radījis kopā ar domubiedriem.

Aicinām piedzīvot klusinātu, mierīgu un personīgu koncerta stāstu. Iepriekš dzirdētas un iemīļotas dziesmas saklausīt jaunās skaņās ar balsi, klavierēm un harmonikām. Klavierstāstu sērija ir pavisam nelielam skatītāju lokam, tādēļ vietu skaits ir ierobežots.

Ir laiks mums satikties, piekļūt viens otram tuvu un klausoties stāstos, iepazīt viens otram no jauna.