Maģisko burbuļu triku izrāde Misterybubbles
Please use another browser to see the content of this page.
We recommend using Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge or Safari.
Maģisko burbuļu triku izrāde Misterybubbles
šovs ģimenēm un bērniem

Par pasākumu

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā. Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras. Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. Izrādes noslēgumā ballīte balonos un burbuļos (ja Covid noteikumi attiecīgajā pilsētā to atļaus, ievērojot 2 metrus).

Katrai bērnu biļetei līdzi dāvana – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem lielo burbuļu priekiem. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas pirms izrādes.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv

Izrādes ilgums - viena stunda un trīsdesmit minūtes.

Bērna biļete no 10 EUR (iekļauta dāvana 15 EUR vērtībā). Vecākam vai pavadonim - no 5 EUR (bez dāvanas). Vecākam vai pavadonim iespējams pirkt bez atlaides bērnu biļeti ar iekļautu dāvanu 15 EUR vērtībā. Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, par vietu pieejamību zvanīt - 28600213

Biļešu skaits ļoti ierobežotā daudzumā!

Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Vecākam jāpērk biļete.

Par pasākuma rīkotāju

Mistey Bubbles
Facebook
Tel. nr. 28600213

Maģisko burbuļu triku izrāde - Misterybubbles